O mnie

   

Miło mi, że trafiłeś na mój blog. Mam nadzieję, że spodoba Ci sie  mój blog i zostaniesz ze mna na dłużej. Liczę, że z chęcią podzielisz sie  spostrzeżeniami ze swojego kraju jaki i również USA. Ja od paru miesięcy  zaczęłam odkrywać Florydę i poznawać jej uroki. Przez ostatnie dwa lata mieszkałam w Anglii. Byłam w wielu innych krajach miedzy czasie ale na chwilę obecna  zatrzymałam się w miejscu o którym marzy wielu z Was.
Sam pomysł na blog narodził się jakiś czas temu, ale dopiero teraz zmobilizowałem się do pracy za namową moich bliskich🙂
Moim głównym celem pisząc bloga jest pokazanie ci jak naprawdę wygląda świat zza oceanu, dzielenie się moimi doświadczeniami i przemyśleniami. Chce wam również pokazać drogę jaka należy pokonac by dostać się do USA,  począwszy od aplikacji o wizę a skonczywszy na  osiedleniu się na Florydzie. Informacji o USA znajdziecie mnóstwo, ale nie wszystkie są klarowne, prawdziwe, niektóre nieco zabarwione.
Dlatego będę chciała pokazac Ci najprawdziwsza Florydę, taką jaka ja znam i widzę. Opowiem Ci o fajnych miejscach, które warto zwiedzić, restauracjach w których zjeść, sklepy, które warto odwiedzić. Będzie to w 100 % Floryda widziana oczami polki. Zapraszam was do śledzenia i dzielenia się informacjami, których nigdy za dużo. Pozdrawiam

 I. B

4 komentarze:

 1. Świetny blog 😁
  Pozdrawiam:
  miedzykropkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice blog. Many useful informations... Greetings from the UK :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Very good and helpfull blog. It has a lots of valuable information about Florida and nice recomendation with places to go to. Iam following you and using all the information you are passing to us.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Iwona blog , Blogger