Kobieca czerwień

Już polowę lata za nami. Mam nadzieję, że niedługo się ochłodzi bo upały dają nieźle w kość. Nie oznacza to, że szafę zastąpią ubrania jesienne. Na Florydzie sezon sukienkowy obowiązuje cały rok. Nigdy nie powiedziałabym, ze aż tak bardzo polubie się z sukienkami. Stanowią one 70 % mojej garderoby, która cały czas się powiększa. Uwielbiam nosić sukienki. Są tak wygodne i praktyczne, zwłaszcza na upały. Nie dowierzam, że kiedyś byłam antysukienkową osobą. Cały czas praktycznie nosiłam jeansy. A przecież sukienki są bardzo kobiece, wyróżniają nas i podkreślają kobiecość. 

Moimi ulubieńcami są oczywiście mini sukienki. Nie przepadam za długimi kreacjami. Mam może 2 czarne długie sukienki i tyle. Co ciekawe dominującymi kolorami w mojej szafie były kolory czarny, biały oraz jednolite ubrania bez wzorów. Nie mogłam przekonać sie do wzorów i jaśniejszych kolorów. Ale jak to mówią człowiek zmienia sie z wiekiem podobnie jak jego upodobania. 

Mój styl zmienił się o 180 stopni. Sukienka, która wpadła mi ostatnio w oczy jest czerwona z drobnym wzorkiem na ramiączkach. Od zawsze lubiłam ubrania na ramiączkach. W połączeniu z drobnymi dodatkami komponuję się bardzo elegancko i stylowo. Powiem Wam, że nie była to łatwa sesja było tak gorąco, że po 5 minutach pozowania gotowałam się. 

Na szczęście zdjęcia wyszły super i mam nadzieję ze ekety końcowe pracy z moim osobistym forotgrafem(mężem) spodobają sie Wam.


Details:

Sukienka - Styleencore

Watch- Fossil

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Iwona blog , Blogger