Dekoruję Naszą łazienkę

Uwielbiam ciepłe i przytulne domy z dobrze zagospodarowanym wnętrzem. Duża przestrzeń i zbyt nowoczesne wyposażenie jest nie dla mnie. Chyba drzemie we mnie stara dusza. Zauważyć można, że na przestrzeni lat  dekor domu zmienił się o 180 stopni. 
Kiedyś były segmenty zakrywające ściany, wielkie dywany i dużo mebli by zapełnić wnętrze. Na ścianach były tapety, na sufitach kasetony. Teraz w tak zapracowanym swiecie stawia się na minimalizm, mniej znaczy lepiej. 
W amerykańskich domach jest bardzo minimalistycznie. Bardzo mało mebli, ściany są w jednolitych kolorach gdzie dominującymi kolorami są bardzo jasny szary czy turkus. Na pierwszy rzut oka domy wyglądają bardzo pusto i zimno. 

Dla mnie dom jest miejscem do celebrowania czasu z rodziną i przyjaciółmi, dlatego wazne jest by moje cztery kąty były miejscem do którego chce się wracać cały czas.  Moi goście powinni czuć się przytulnie i miło, dlatego ważna jest dla mnie dbałość o detale. Stąd też zamiłowanie do pięknych dodatków i dekoracji, które sprzyjają miłej i ciepłej atmosferze. Nadają one szyku i charakteru całemu domowi.  Piękne dodatki potrafią wnieść dużo do aranżacji wnętrza i zmienić jego wygląd. Tym razem zapraszam Was do łazienki. Każde miejsce w domu powinno być dopieszczone niezależnie od pomieszczenia. Dbajmy o wszystko. 

Jeśli chodzi o kolorystykę to stawiam na kolory złoty, srebrny i turkus, które są hitem ostatnich sezonów. Lubię mieć dobrze zorganizowaną przestrzeń i wszystko na swoim miejscu. Ostatnio bardzo polubiłam tace, które również są gorącym trendem i piękne komponują sie jako dekoracje. Dodatkowo są bardzo praktyczne. 
Tacę, którą mam do swojego użytku jest w kolorze srebrnym. Mam na niej perfumy i kosmetyki, których używam na codzień. Druga taca jest mojego męża w kolorze turkusowym. 
Kolejnym dodatkiem jest to co każda kobieta powinna mieć w swojej toaletce czyli miejsce na biżuterię. Jest to mini tacka podzielona na trzy części w kolorze szarym. Bardzo wygodna i użyteczna. Wszystko jest na swoim miejscu. W końcu nie muszę niczego szukać.Ostanim elementem dekoracji, które bardzo ociepla łazienkę jest a'la trawa w doniczce. Powiem Wam, że ta zieleń  bardzo ożywia łazienkę i nadaje jej klasy. Numer jeden przy aranżacji. Na blacie w rogu mam zaś doniczkę z różami w blado różowym kolorze. Takie delikatne dodatki niedrogie a jak bardzo praktyczne. Mały akcent kwiatów robi dobrą robotę w łazience i warto  nim pomyśleć.


Szczegóły:

Srebrna taca, rózowe kwiaty, trawka - TJMAXX

Turkusowa taca- Ross

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Iwona blog , Blogger