Jak wygląda Disney World?

Za każdym razem wybierając się w nowe miejsce staram się robić jak najwięcej fotek nie tylko dla siebie ale również dla moich czytelników, żeby pokazać Wam coś nowego, przybliżyć chociaż w stopniu minimalnym czego można się spodziewać. 
Wiem, że z wyobraźnią bywa różnie, czasem jest ona zupełnie inna od tego co w rzeczywistości a myślę, że fajnie zobaczyć choć cząstkę czegoś nowego i mieć jako takie wyobrażenie. Dlatego robiąc zdjęcia nie używam żadnych filtrów, nie przerabiam zdjęć, jestem zupełnie tego przeciwniczką. Zdjęcia wstawiam takie jakie są, zresztą przy dobrym aparacie nie ma takiej potrzeby bo można czasem przedobrzyć co widać na instagramie a zdjęcie wygląda bardzo sztucznie.
W poście ciężko jest zarówno przekazać treść jak i zdjęcia, ponieważ może być tego za dużo jak na jeden raz, dlatego fajne, ciekawe zdjęcia dodaje w innym dziale co myślę, że jest łatwiejsze i szybsze do ogarnięcia. 
Ty razem dodałam parę zdjęć z wycieczki do Disney World, chcąc pokazać jak mniej więcej wygląda park. Mam nadzieję, że zdjęcia Wam sie spodobają i zachęcą jeszcze bardziej do odwiedzenia parku w Orlando na Florydzie. Zdjęcia robione są Nikonem.

Epcot
Animal KingdomDisney Hollywood
Magic Kingdom
4 komentarze:

  1. Jest jeszcze cudowniej niż sobie wyobrażałam! Mam nadzieje że uda mi się kiedyś spełnić marzenie i tam pojechać:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, jak ja marzę o tym, by kiedyś się tam wybrać! Prześliczne zdjęcia. Zazdroszczę wycieczki zarówno do Disney World'u, jak i na samą Florydę :) To dopiero przygoda!

    »Mój blog«

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Iwona blog , Blogger