Kiehl's-Midnight Recovery

W dzisiejszym poście przychodzę do Was z moim najnowszym odkryciem kosmetycznym, który mnie zaskoczył. Ciekawi jesteście dlaczego? Zapraszam do czytania.

Ostatnio do mojej kosmetyczki trafił olejek na noc z serii Kiehl's Midnight Recovery. Słyszałam bardzo dużo na temat tego kosmetyku i byłam go bardzo ciekawa. Z racji tego, że mam raczej sucha cerę, pozbawiona blasku chciałam troszke zadbać o jej kondycje i zaopatrzyć sie w coś co nawilży moją skóre i zmieni jej koloryt. I tak pomyślałam sobie o olejku. Swoją droga olejki same w sobie mają bardzo dużo właściwości a ich używanie jest zalecane do codziennej pielęgnacji cery w celu ograniczenia redukcji zmarszczek i zapobieganiu ich pojawianiu sie. Nawilżanie zatem jest nieodłącznym elementem dobrej pielęgnacji.


Na rynku najbardziej znanymi i polecanymi produktami są  Estee Lauder Advanced Night Repair i Kiehl's Midnight Recovery. Nie są to na pewno tanie produkty ale bardzo wystarczalne. Zastanawiałam sie który z nich sprosta moim wymaganiom i będzie adekwatny dla mojej cery. Przed zakupem wzięłam sobie probki obu marek i koniec końców polubiłam sie z Kiehl's. Estee Lauder jest dużo droższa zaś serum jest bardziej wodniste. Ja chciałam serum w formie olejku. Efekty jakie gwarantuje Kiehl's po dłuższym stosowaniu to: gładka, nawilżona cera, z blaskiem i promiennym kolorem. I tu muszę Wam powiedzieć, że olejek sprawdził się super. Jest łatwy w aplikacje wystarczy 3 kropelki a następnie  krem na noc. Cera wygląda dużo lepiej, promienniej z blaskiem. Na początek kupiłam mała buteleczkę 30 ml i już jest ze mną od 2 miesięcy i  zostanie jeszcze prze jakiś czas. Jest to naprawdę dobry kosmetyk, o którym warto pomyśleć i  warto miec w swojej kosmetyczne. Wiem, że jest to dość kosztowny zakup ale starcza na pare miesięcy. Jest to produkt, po który będę sięgać często i na prawde sprawdza się w pielęgnacji i przynosi super efekty. 

2 komentarze:

Copyright © Iwona blog , Blogger