Clearwater


Czas na długo oczekiwany post. Opowiem Wam więcej o Clearwater. Jak niektórzy z was wiedzą, jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów i amerykanów. Wszyscy kochają to miejsce ze względu na piękne plaże. Mieszkając w Tampa często przyjaciele pytali nas, czy byliśmy w Clearwater, polecali nam to miejsce koniecznie do zwiedzenia, byli nim zachwyceni. Siedząc w domu z moim mężem, pomyśleliśmy, że fajnie by było gdzieś pójść, wypić kilka drinków, co nie jest możliwe tutaj, gdzie mieszkamy, ponieważ musimy jeździć wszędzie, co wymaga jednego z nas, aby prowadził samochód. Więc  na weekend wybraliśmy się do Clearwater i zostalismy w motelu Surf and Sand

Ładna lokalizacja tuż przy plaży, motel z tarasem i widokiem na wodę, bardzo blisko centrum miasta. Sam motel był średni. To był stary budynek, nieco zaniedbany w środku, wymagał wielu remontów, ale przeżyliśmy. Nie było tak źle. Tutaj decyzja należy do Ciebie, czy chcesz zostać w tym motelu.  Z tego co wiem motel już po naszej wizycie został ładnie odremontowany. Po zameldowaniu, udaliśmy się na plażę około 4 minut spacerem od nas. Było bardzo gorąco, miękki piasek, ciepła woda. Po opalaniu i odpoczynku poszliśmy do lokalnego baru na drinka i taco do Jimmy hulas. Jedno z najlepszych taco, jakie jedliśmy. Super cena i dobra jakość. Pamiętam, że za to samo jedzenie w Hyde Park w Tampie zapłaciliśmy około 3 razy więcej, a jedzenie było znacznie mniejsze. Po obiedzie poszliśmy na spacer. Wokół wielu ludzi, sklepy z pamiątkami, molo. Jest to zdecydowanie zatłoczone miejsce z nocnym życiem.

Clearwater przypomina mi bardzo plażę Cortez beach tyle, że jest o wiele większym miejscem. Podsumowując nasz pierwszy dzień był udany. Długi romantyczny spacer z moim mężem, rozmowy, wspólne przemyślenia zakończyły dzień. Drugiego dnia po śniadaniu na tarasie mój mąż podziwiał rybę w wodzie pod domem i dzieliłem się tą radością z nim. Późnym popołudniem zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy do domu. Jeśli chodzi o Clearwater, mogę zdecydowanie polecić to miejsce, ponieważ jest ładne, wiele rzeczy do zrobienia i można chodzić bez konieczności prowadzenia samochodu.
2 komentarze:

Copyright © Iwona blog , Blogger