Lake Buena Vista Resort and Spa- excellent place for familly holiday


Wybierasz się na wakacje do Orlando z rodziną? Czy planujesz spędzić 3 tygodnie w Disneyworld? Czy masz pomysł, jaki hotel wybrać?
  Pomogę Ci. Niedawno miałam okazję spędzić kilka dni z moją angielską rodziną w jednym z Orlando Lake Buena Vista Resort and Spa . Pamiętaj jednak, że lipiec i sierpień to miesiące deszczu i burz. Więc nie planuj dnia, bo nigdy nie wiesz, jaka będzie pogoda. Ponadto są to najbardziej zatłoczone miesiące ze względu na wakacje dzieci w USA i Europie. Poza tym są to najbardziej gorące miesiące 40 stopni. Będąc już w Orlando warto zbierać ulotki, ponieważ są tam bardzo często zniżki na atrakcje i restauracje. Jeśli  chodzi o resort, mogę polecić go Wam z czystym sumieniem.Ośrodek otoczony jest kilkoma wysokimi wieżowcami, położonymi w bardzo dobrej lokalizacji, kilka minut od centrum handlowego. Dostępne są pokoje dla 10 osób z 2 łazienkami, jacuzzi, kuchnią i balkonem. Oprócz tego do wykorzystania są dwa małe baseny i jeden ogólny z barem i dużą łodzią ze zjeżdżalnią oraz siłownią i roomgame. Dla tych, którzy chcą się zrelaksować, hotel oferuje salon spa. Lokalizacja jest bardzo ładna i dobrze utrzymana. Okolica jest bardzo zielona, bardzo czysta i schludna. Wieczorem można udać się do irlandzkiego pubu obok ośrodka na rodzinny obiad, który oferuje smaczne i dobrej jakości jedzenie. 

Dodatkową zaletą jest również lokalny sklep dla turystów. Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna. Bus zabiera turystów do parków rozrywki.
Jeśli chodzi o ceny, mogę powiedzieć, że są bardzo dobre. Czasami w hotelu za noc płacisz tyle samo, co noc 10 osób w Lake Buena Vista. Wokół hotelu znajduje się miejsce parkingowe dla gości i wczasowiczów. Jest to zdecydowanie starszy hotel, ale jakość i standard nie różnią się od 5 gwiazdek. 

4 komentarze:

Copyright © Iwona blog , Blogger