lipca 08, 2017

Summer dress vol.2

Modna Ja pokaże Wam mój nowy "amerykański" styl. Podpowiem Wam gdzie można fajnie się ubrać, jakie marki są na topie za oceanem czyli w skrócie co i gdzie.  Dodatkowo powiem gdzie szukać dobrych ofert i promocji. Dział ten chciałam przede wszystkim poświęcić modzie. Zaczynajmy więc. W USA jest wiele więcej marek, których nie ma w Europie.
Niektóre marki są odpowiednikami marek będących w Europie. Co jest ważne to fakt, iż lepiej opłaca się robić zakupy w T.J Maxx takich marek jak Michael Kors, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger oraz innych, ponieważ są one dużo tańsze niż w macierzystym sklepie i to nawet po przecenie!!!

Kolejną rzeczą jest to, iż lepiej jest poczekać na promocje które są nawet grubo ponad 70%. Są one robione bardzo często. Jeśli macie do wyboru zakupy w oryginalnym sklepie albo w centrach handlowych wybierajcie centra, ponieważ one odkupują ubrania i sprzedają za dużo niższą cenę. Moim ulubionym centrum jest Macy'sSą tam różne marki w bardzo dobrych cenach a wybór w ubraniach jest niesamowity. Czasem nawet nie chce się szukać tyle mają wszystkiego na półkach. Przejdźmy teraz do mojej  stylizacjiDress: Bleu Ciel kupiona w T. J Maxx
Shoes: New Look


Sukienka była kupiona w T.J. Maxx odpowiednik T.K. Maxx. W USA nie ma New Look. Odpowiednikiem jest sklep Charlotte Russektóry ma prawie takie same ubrania, niskie ceny, każdy znajdzie coś dla siebie.
Sukienka: Ralph Lauren

2 komentarze:

  1. beautiful... dress :) Why not in English???

    OdpowiedzUsuń
  2. Good question. Iam still wokring on it but I'll translate it to english in the near future. Thank you for draw the attention;-)))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Iwona blog , Blogger