Depilator Philips Lumea Advanced


Zastanawiasz się nad zakupem Philips Lumea Advanced? Zastanawiasz się, czy to działa? Ile czasu zajmuje uzyskanie wyników?

 Jak wiesz cena depilatora nie jest najtańsza. Cena wynosiła około 3000 złotych kilka lat temu, ale nie zmieniła się wiele, wciąż jest drogi, obecnie wynosi 1500 PLN - chyba że znajdziesz dobrą ofertę. W sklepach nie kupuj, ponieważ ceny są wysokie, na przykład w Boot's w Wielkiej Brytanii zapłacisz od 300 do 450 £. Cena zależy również od modelu, który masz i od sposobu zasilania. Philips może być na baterię, sieć i opcje zasilania bezprzewodowego. Oczywiście ich cena jest wyższa. Ja mam model Philips Lumea Advanced, depilator do depilacji całego ciała poza obszarem ust. Philips Lumea Prestige jest nieco droższy niż mój model.

Czym jest sam depilator i jak  działa.

Depilator to nic innego jak laserowe usuwanie owłosienia. Nie usuwa włosów po kilku użyciach. Jego działanie polega na zmniejszeniu ilości włosów, osłabieniu cebulek włosowych, zapobieganiu odrastaniu, a nie całkowitemu wyeliminowaniu włosów. Sam depilator wygląda jak pistolet. Dokłada się go na wcześniej ogolone nogi, co pozwala światłu dotrzeć do samych cebulek. Do każdej części ciała masz kilka minut, wskazówki znajdują się w instrukcjach.


okrągły przycisk do określenia światłaDla kogo przeznaczony jest Philips Lumea Advanced?

Zdecydowanie polecam to dziewczynom, które mają grube i ciemne włosy. Natomiast każda z nas jest inny i ma inne oczekiwania, rodzaj włosów i skóry. Dlatego lepiej jest indywidualnie sprawdzić produkt. Zastanawiałam się, czy lepiej jest zrobić zabieg laserowy u kosmetyczki, czy kupić depilator, ponieważ ceny są podobne, a efekty tak jak w obu przypadkach są widoczne dopiero po kilkunastu zabiegach. Pamiętaj, że po pewnym czasie włosy niestety odrastają, może nie tak intensywnie jak przedtem ale są. 

Biały podłużny guzik do włączania lampy

intensywność światła na różowej części

Pistolet jest bardzo łatwy w użyciu. Należy przyłożyć go do nogi i nacisnąć przycisk. Kiedy zobaczysz zielone światło, oznacza to, że zabieg został wykonany prawidłowo. Aby to zrobić, utrzymuj depilator pod kątem 95 stopni, a następnie przesuń go wzdłuż całej nogi i naciśnij przycisk. Po przyłożeniu pistoletu do nogi, do pach lub okolic bikini nie będzie światła. Pojawi się wyłacznie  t wtedy, gdy pistolet będzie w odpowiedniej pozycji. 
Zabieg jest bezbolesny, bez skutków ubocznych. Na pistolecie jest 5 stopni intensywności światła. Ja zawsze ustawiam na 2, ponieważ jest to idealne swiatło dla mojego koloru włosów. Zwykle ustawia sie 2 poniewaz juz przy 3 pojawia się lekkie szczypanie skóry i jest mały dyskomfort. Depilator jest wyposażony w lampę o żywotności do 7 lat. 
Jeśli lamka (biały podłużny cienki pasek) jest przeźroczysta wówczas depilator jest źle ustawiony


Światełko zielone znaczy działający depilator
Stopnie intensywności światła od 1-5

Jak długo używac depilatora, by  zobaczyć efekty?

Po przeczytaniu  ulotki z pewnością nie zgadzam się z twierdzeniem producenta, który zapewnia , że    już można zauważyć zmniejszoną ilość włosów po zaledwie czterech zastosowaniach co dwa tygodnie. Nie prawda. Pierwsze efekty zauważymy dopiero po kilkunastu tygodniach uzywania po trzy - czterech razy w tygodniu, a nie jako producent podaje cztery zabiegi co dwa tygodnie. Regularne wykonywanie zabiegu powtarzane kilka miesięcy, przyniesie efekty, niektóre miejsca będą bardziej łyse niż inne, a włosy będą jaśniejsze i słabsze. Depilator musi być używany tak długo jak włosy będą na skórze.


Czy jestem zadowolona?

W porządku. Włosy rosną mniej, są jaśniejsze. Moja wina, ponieważ nie używam depilatora tak często jak powinnam.10 komentarzy:

 1. Wow ! super jest to urządzenie i czytałam świetne opinie, ale właśnie trzeba sumiennie je stosować tak jak zaleca producent, a efekt na pewno byłby lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegoś czasu zastanawiam się na kupnem tego, w sieci nie ma za dużo recenzji urządzenia dzięki za nią pomogłaś

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o nim dużo dobrych opinii ale właśnie największy problem jest z tym żeby robić to regularnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, sumienna recenzja. Sama swego czasu zastanawiałam się czy nie zakupić sobie takiego sprzętu, ale na razie zwykły depilator mi wystarcza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałam nad zakupem- bo po maszynkach mam uczulenie, a po wosku pękają naczynka. Teraz mam trochę mieszane uczucia- nie wiem czy zabieg w salonie nie byłby lepszy....chociaż tu raz zapłacę i mam na 7lat...

  OdpowiedzUsuń
 6. Super rzecz :) na pewno pomocna przy dużym i mocnym zaroście.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałem o nim tylko w reklamie, ale myślę, że będzie dobry na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przydałoby mi się takie urządzenie. Zawsze narzekam na depilację ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Iwona blog , Blogger