Lithia Springs


Kolejny piękny, słoneczny dzień i weekend we dwoje. Zaczęliśmy go od lunch'u w indyjskiej restauracji Tamarind na Flovler Ave w Tampie. Restauracja jest ulubieńcem naszym i naszych indyjskich przyjaciół. W porze lunchu jest buffet, w którym można zjeść wszystko za cenę 12 USD za osobę.  Smakoszom indyjskiej kuchni gorąco polecam restaurację ze względu na jakość jedzenia i smak bardzo autentyczny z oryginalnym. 

Aby spalić kalorie, ja i mój mąż stwierdziliśmy, że przydałby sie nam spacer na świeżym powietrze. Bez większego zastanawiania udaliśmy się do Lithia Springs Regional Park  Kiedy tam dotarliśmy, byliśmy mile zaskoczeni parkiem. Wejściówka kosztuje 2USD z parkingiem na samochód i  nieograniczonym czasem.

Z pewnością jest to miejsce dla całej rodziny gdzie mozna spędzic mile czas z wieloma aktywnościami w tle. Poza małym jeziorem z możliwością pływania za jedyne 2 USD znajdziecie również plac zabaw, pole namiotowe i miejsce do grillowania. Jeśli lubisz jeździć na rowerze, nie zapomnij zabrać go ze sobą, ponieważ istnieją trasy rowerowe, a także spływy kajakowe. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę poza miasto, z pewnością będziesz zadowolony spędzonym mile weekendzie w pięknej scenerii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Iwona blog , Blogger